2015/07/17

Psychopata grasuje po nocnych parkach Waszawy

 Syn Twojej przyjaciółki, brata ciotecznego siostry może nim być. Jego oko z oczu rodziców (niebiesko-zielone) też może nim być, choć jedynie ręką-okiem, ale jednak nim. Nawet Twój pradziadek Twojego pradziadka od siostry matki i brata ojca może nim być. Nawet znajomy sąsiadki Twojego sąsiada znajomej może nim być. Nawet Twój nauczyciel z poprzednich pięciu szkół podstawowych lub pani pielęgniarka ze szpitala, w którym leżałeś gdy miałeś dwa dni. Nawet Ty możesz nim być.

 Bo szacuje się, że na dziesięć osób zero z nich jest nim, bo na sto osób jedna jest nim. Więc jeśli znasz ponad sto osób znasz pewnie i mniej takich osób, wtedy zapewne i znasz kogoś takiego. Pewnie znasz jego, bo nie siedziałeś w studni okryty zeszłoroczną choinką, którą twoi rodzice sprzątnęli po Wielkanocy. Bo pewnie mieszkasz za rogiem jakiejś ulicy lub przed i jesteś człowiekiem, którego oczy krążą po ekranie i słuchają tej przerażającej muzyki, która gra w tle. Na pewno znasz jednego takiego, upewniam Cię w tym przekonaniu Abonencie. Znasz, poszukaj, wytęż wzrok myślowych oczu.

 Pytasz w myślach, bo nie rozumiesz, ja wiem czego żeś nie zrozumiał. Nie zrozumiał o kim mowa w tekście, a pewnie skończyłeś już podstawówkę. Marcepan zawsze wypowiada się niebanalnie i bardzo poważnie. Mówię o psychopatach, tak, tak. Dobrze wiedziałeś, wiem. Ostrzegam Cię zatem, że kogoś takiego znasz lub znałeś, lub jesteś sam nim, dlatego go nie poznałeś. Jam jest pewien, że teraz przeraziłeś swe ręce i biegniesz pod prysznic. No zmyj z siebie te zbrodnie wobec siebie, no zmyj z siebie. Marcepan się poznał, Marcepan wiedział. No co tak patrzysz? Przekręć i upuść wodę na siebie. No już.

Po co czytasz dalej? Sprawdź czy nie ma nikogo za Tobą. Ale najpierw zdejmij słuchawki.
No już.
Nie ma?
Peszek śmieszek.
Feerycznie żegnam!

Ban Marcepan5 komentarzy:

 1. I like your blog!
  Would you like to follow each other?
  Let me know at my page:)

  xoxo

  http://nastyadeutsch.blogspot.ru/

  OdpowiedzUsuń
 2. jeju ten nóż na początku mnie przestraszył! :) cudnie piszesz, bardzo ciekawie :)
  zapraszam do siebie : http://queenxfangle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ojejku! znam psychopate:( trzeba być ostrożnym :(
  swietny post :) http://mambastyczny-swiat-losi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zostałeś nominowany do LBA!

  http://piszjeslilubisz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń